Sesje z okazji Dnia Mamy

Sesje z okazji Dnia Mamy w pięknie udekorowanym studio

Sesje wiosenne w kwiatach

Sesje wiosenne w kwiatach Nadchodzi wiosna, to jeden z piękniejszych momentów w roku na zdjęcia. Jest kilka miejsc, do których wracam co roku, tam zawsze zdjęcia wychodzą wyjątkowe. Nie zastanawiaj się, zapisz się na zdjęcia już dziś! Zaczynamy w połowie kwietnia, a kończymy w pierwszy weekend maja. (chyba że uda się dłużej) Terminy weekendowe do […]

Sesja roczkowa w domu

Sesja w domu, to jedna z najlepszych pamiątek, jakie możemy sobie zafundować. To sposób na zatrzymanie prawdziwych Was na zdjęciach. To zdecydowanie niezapomniane chwile. Uwielbiam takie sesje!

Sesja Roczkowa w Studio

Pierwsza sesja roczkowa, w pierwszym takim studio w Wodzisławiu Śląski. Tutaj dzieci czują się jak w domu, tutaj można biegać, ale są też typowe studyjne aranżacje. Wszystko czego potrzeba do stworzenia pięknych kadrów. Leon i jego sesja roczkowa 🙂

Szalona sesja jesienna

Lubicie jesień? Ja uwielbiam. To była na maksa szalona sesja jesienna w Wodzisławiu Śląskim! Z tą rodzinką spotkaliśmy się kolejny raz i kolejny raz w większym składzie. Praca z nimi to przyjemność. Mokra trawa, pająki, razem jakoś to przetrwaliśmy 😀

Jesienna Sesja w Zamku w Chałupkach

Jesienna stylizowana sesja w Zamku w Chałupkach. Motywem przewodnim były pomarańczowe i czerwone barwy jesieni. Piękna papeteria, oryginalny samochód, niebanalne kompozycje kwiatowe, zjawiskowa modelka przygotowana przez ekspertki w dziedzinie urody.

Strajk Kobiet Kraków 2020

Strajk kobiet, piekło kobiet i piekło całej Polski. Taki los zgotował nam nasz (nie)rząd. Czas wyjść na ulicę i manifestować!

Sara i Tomek wiosenna sesja narzeczeńska

Wiosna to czas kiedy kwitną drzewa, wszystko budzi się do życia, a poranne słońce w połączeniu z mgłą i rosą prezentuje się zjawiskowo! To idealny czas żeby wyskoczyć na sesję narzeczeńską. Śląsk to miejsce gdzie takich miejsc w ogóle nie brakuje.

Daria i Szymon ślub w Beskidach

Daria i Szymon wzięli ślub w Beskidach w Szczyrku. Klimatyczny drewniany kościół, góry Beskidy, pięknie udekorowana sala Biała Róża , wszystko tego dnia wyglądało pięknie!

Karolina i Adrian w szklarni

Cudowne szklarnie w Rybniku okazały się być idealnym miejscem na sesję narzeczeńską Karoliny i Adriana. Cudowne światło i oni zakochani, czego chcieć więcej do idealnych zdjęć? 🙂

Beata i Michał- spacer po hałdzie

Spacer po hałdzie i robienie przy tym zdjęć to jedna z bardziej oryginalnych czynności jaką można sobie wyobrazić, przynajmniej w moim fachu, gdzie ładne miejsce na plan sesji jest określane przez jego obfitość kolorów. Tym razem tak nie było! Od dawna marzyłam o zrobieniu pleneru na jednej z okolicznych „czarnych gór” jednak trudno kogoś namówić na taką wyprawę, tak więc kiedy Beata z Michałem zaproponowali taką tematykę to omal nie podskoczyłam z radości. To taka nasza śląska Islandia…

Gabi Łukasz i Mała Emilka

Któregoś nieco wiosennego, ale deszczowego dnia fotografowałam dzień z życia jednej niesamowitej rodziny. Ich dom od narodzin małej Emilki jeszcze bardziej został wypełniony miłością.

Zabezpieczone: Malwina i Piotr

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Patrycja i Marcin

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Sara i Tomek

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Aga i Sebastian plener ślubny Góra Zborów

   

Zabezpieczone: Wieczór Panieński Pati

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Malwina i Piotr/Sesja narzeczeńska/Rzym

Kiedy Malwina i Piotr zaproponowali, żebym pojechała z nimi do Rzymu i żebyśmy to właśnie tam zrobili sesję narzeczeńską, nie mogłam odmówić!

Karolina i Krystian plener ślubny park Chorzów

Karolina i Krystian, to jedna z tych Par, z którą już przy pierwszym poznaniu rozmawiało się tak, jakbyśmy znali się lata!
Ich ślub, Oni i wszystko wokół było piękne.
Miejscem naszego planu zdjęciowego był Park Śląski, czyż nie wyglądał pięknie tej jesieni? Ja byłam oczarowana, zwłaszcza że miałam taką Parę!

Krystian i Pati

To był najcieplejszy dzień w roku, taki, w którym w cieniu było 30 stopni a klimatyzacje nie dawały rady, ale też wieczorami można siedzieć na trawie i wsłuchiwać się w świerszcze. 
Suknie powieszona na stodole, stary zielony mercedes, Pan Młody w szelkach, a co najważniejsze uśmiech od samego początku do końca- klimat ślubu który uwielbiam!

Pati i Marcin w śnieżnym puchu

Gdy nasypie dużo śniegu, drzewa są białe, wszędzie jest bajkowy klimat, nie ma mowy o siedzeniu w domu! Tym razem wybrałam się ze wspaniałą Parą, Patrycją i Marcinem na sesję narzeczeńską. Nie musieliśmy dalego szukać. Rodzin