Sesje z okazji Dnia Mamy

Sesje z okazji Dnia Mamy w pięknie udekorowanym studio

Sesje wiosenne w kwiatach

Sesje wiosenne w kwiatach Nadchodzi wiosna, to jeden z piękniejszych momentów w roku na zdjęcia. Jest kilka miejsc, do których wracam co roku, tam zawsze zdjęcia wychodzą wyjątkowe. Nie zastanawiaj się, zapisz się na zdjęcia już dziś! Zaczynamy w połowie kwietnia, a kończymy w pierwszy weekend maja. (chyba że uda się dłużej) Terminy weekendowe do […]

Sesja roczkowa w domu

Sesja w domu, to jedna z najlepszych pamiątek, jakie możemy sobie zafundować. To sposób na zatrzymanie prawdziwych Was na zdjęciach. To zdecydowanie niezapomniane chwile. Uwielbiam takie sesje!

Sesja Roczkowa w Studio

Pierwsza sesja roczkowa, w pierwszym takim studio w Wodzisławiu Śląski. Tutaj dzieci czują się jak w domu, tutaj można biegać, ale są też typowe studyjne aranżacje. Wszystko czego potrzeba do stworzenia pięknych kadrów. Leon i jego sesja roczkowa 🙂

Szalona sesja jesienna

Lubicie jesień? Ja uwielbiam. To była na maksa szalona sesja jesienna w Wodzisławiu Śląskim! Z tą rodzinką spotkaliśmy się kolejny raz i kolejny raz w większym składzie. Praca z nimi to przyjemność. Mokra trawa, pająki, razem jakoś to przetrwaliśmy 😀

Jesienna Sesja w Zamku w Chałupkach

Jesienna stylizowana sesja w Zamku w Chałupkach. Motywem przewodnim były pomarańczowe i czerwone barwy jesieni. Piękna papeteria, oryginalny samochód, niebanalne kompozycje kwiatowe, zjawiskowa modelka przygotowana przez ekspertki w dziedzinie urody.

Strajk Kobiet Kraków 2020

Strajk kobiet, piekło kobiet i piekło całej Polski. Taki los zgotował nam nasz (nie)rząd. Czas wyjść na ulicę i manifestować!

Sara i Tomek wiosenna sesja narzeczeńska

Wiosna to czas kiedy kwitną drzewa, wszystko budzi się do życia, a poranne słońce w połączeniu z mgłą i rosą prezentuje się zjawiskowo! To idealny czas żeby wyskoczyć na sesję narzeczeńską. Śląsk to miejsce gdzie takich miejsc w ogóle nie brakuje.

Daria i Szymon ślub w Beskidach

Daria i Szymon wzięli ślub w Beskidach w Szczyrku. Klimatyczny drewniany kościół, góry Beskidy, pięknie udekorowana sala Biała Róża , wszystko tego dnia wyglądało pięknie!

Karolina i Adrian w szklarni

Cudowne szklarnie w Rybniku okazały się być idealnym miejscem na sesję narzeczeńską Karoliny i Adriana. Cudowne światło i oni zakochani, czego chcieć więcej do idealnych zdjęć? 🙂

Beata i Michał- spacer po hałdzie

Spacer po hałdzie i robienie przy tym zdjęć to jedna z bardziej oryginalnych czynności jaką można sobie wyobrazić, przynajmniej w moim fachu, gdzie ładne miejsce na plan sesji jest określane przez jego obfitość kolorów. Tym razem tak nie było! Od dawna marzyłam o zrobieniu pleneru na jednej z okolicznych „czarnych gór” jednak trudno kogoś namówić na taką wyprawę, tak więc kiedy Beata z Michałem zaproponowali taką tematykę to omal nie podskoczyłam z radości. To taka nasza śląska Islandia…

Gabi Łukasz i Mała Emilka

Któregoś nieco wiosennego, ale deszczowego dnia fotografowałam dzień z życia jednej niesamowitej rodziny. Ich dom od narodzin małej Emilki jeszcze bardziej został wypełniony miłością.

Zabezpieczone: Malwina i Piotr

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Patrycja i Marcin

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Sara i Tomek

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Aga i Sebastian plener ślubny Góra Zborów

   

Zabezpieczone: Wieczór Panieński Pati

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Malwina i Piotr/Sesja narzeczeńska/Rzym

Kiedy Malwina i Piotr zaproponowali, żebym pojechała z nimi do Rzymu i żebyśmy to właśnie tam zrobili sesję narzeczeńską, nie mogłam odmówić!

Karolina i Krystian plener ślubny park Chorzów

Karolina i Krystian, to jedna z tych Par, z którą już przy pierwszym poznaniu rozmawiało się tak, jakbyśmy znali się lata!
Ich ślub, Oni i wszystko wokół było piękne.
Miejscem naszego planu zdjęciowego był Park Śląski, czyż nie wyglądał pięknie tej jesieni? Ja byłam oczarowana, zwłaszcza że miałam taką Parę!

Krystian i Pati

To był najcieplejszy dzień w roku, taki, w którym w cieniu było 30 stopni a klimatyzacje nie dawały rady, ale też wieczorami można siedzieć na trawie i wsłuchiwać się w świerszcze. 
Suknie powieszona na stodole, stary zielony mercedes, Pan Młody w szelkach, a co najważniejsze uśmiech od samego początku do końca- klimat ślubu który uwielbiam!

Pati i Marcin w śnieżnym puchu

Gdy nasypie dużo śniegu, drzewa są białe, wszędzie jest bajkowy klimat, nie ma mowy o siedzeniu w domu! Tym razem wybrałam się ze wspaniałą Parą, Patrycją i Marcinem na sesję narzeczeńską. Nie musieliśmy dalego szukać. Rodzinne Krostoszowice Patrycji, sprawdziły się świetnie na nasz zdjęciowy plan!

Aga i Tomek rowerem do ślubu

Rowerem do ślubu? Czemu nie! 
To był jeden z tych pięknych wiosennych dni, kiedy powietrze staje się ciepłe, rano budzi Cię śpiew ptaków, wszędzie dookoła biel kwitnących drzew, kojarzycie ten moment, prawda? Tak się składa że właśnie w taki dzień, było mi dane fotografować ślub tryskającą energią parę. Nie można było się nudzić.

Zabezpieczone: Klaudia i Oskar

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Ondra i Domca

Domča i Ondra wzięli ślub w pięknych okolicznościach przyrody nad zalewem Těrlicko. Ten piękny humanistyczny ślub na długo pozostanie w mej pamięci.

Madzia i Bartek-Sesja narzeczeńska Gdynia/Orłowo

Wspaniała Para- Madzia i Bartek, zaprosili mnie nad polskie morze i postanowili srobić sobie tam właśnie sesję narzeczeńską. O dziwo zawsze przeludnione klify orłowskie oraz molo tym razem były puste! Tylko my, mewy i morze 🙂

Marzena i Bartek czyli w trampkach i martensach do ślubu

Szaleni Marzena i Bartek powiedzieli sobie TAK pewnego pięknego wrześniowego dnia. Bawili się przednio, a ich oryginalność zostanie zapamiętana przeze mnie długi czas.

Zabezpieczone: Zuza i Grzegorz

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Pati i Maciej

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Beata i Szymon

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Karolina i Krystian

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Aga i Peter

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Paulina i Karol

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Pamela i Daniel

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Oliwia i Tomek

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Monika i Piotr

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczone: Maciej

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Viki i Mateusz

Kinga i Łukasz sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Kinga i Łukasz Opowiem Wam cudowną historię dwojga ludzi skąpanych blaskiem zachodzącego słońca. Kinga i Łukasz, bo o nich mowa, pewnego niedzielnego popołudnia wyszli ze mną na spacer. Miałam wrażenie, że mnie tam nie ma, byli tak swobodni, tak wyluzowani, śmiali się do siebie niemal bez przerwy, przytulali, wszystko to sprawiło że mamy piękne, spontaniczne […]

Stylizowana sesja ślubna w lesie.

Piękna stylizowana sesja ślubna zrobiona w lesie. Fiolet jako kolor sezonu ślubnego 2018 był naszym kolorem przewodnim. Jeśli chcesz się zainspirować koniecznie zobacz efekty naszej sesji.

Zabezpieczone: Prymicje Katowice 12 V 2018

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zimowa Sesja narzeczeńska

Zimowa sesja narzeczeńska w Beskidach, okolice Istebnej. Dużo śniegu, dużo zabawy, prawdziwa górska Zima. Piękne okolice, wszystko żeby zdjęcia były piękne!

Patrycja i Radek

To był piękny ślub! Patrycja i Radek okazywali sobie tyle uczuć, na bok poszedł stres i ślubna gonitwa. Widać było że się kochają!

Romantyczny ślub Simony i Wojtka

Reportaż ślubny Simony i Wojtka, pary od której tętni romantyzmem! Widać to na każdym zdjęciu. Plener rozpoczął się w Czechach a zakończył na Opolszczyźnie.

Paula w Genui

Zdecydowanie najpiękniejsze miejsce na ziemi! Przynajmniej jeśli chodzi o te, które widziałam do tej pory. Fotografowanie tam było dla mnie niezwykłą przyjemnością.

Zabezpieczone: Agata i Bartek- plener ślubny w Wiedniu

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Magdalena i Łukasz industrialny plener ślubny

   

Madzia i Mateusz sesja narzeczeńska

  

Przystanek Woodstock fotorelacja

23 Przystanek Woodstock- Najpiękniejsze miejsce na ziemi!

Karolina i Mateusz, sesja narzeczeńska.

Sesja narzeczeńska Karoliny i Mateusza, w pięknym sosnowym lesie, niedaleko rybnickiej elektrowni. Trochę lasu i wody a przede wszystkim prawdziwe uczucia!

Filip i Tatiana – ogórkiem do ślubu

Filip i Tatiana w jeden piękny letni dzień wybrali się ogórkiem do ślubu. Cieszę się bardzo, że mogłam tego dnia brać udział w tym zamieszaniu. To była niesamowicie wesoła współpraca i co więcej mamy kontakt do dziś 🙂 Wspomniałam już, że było wesoło i stwierdzam, iż wszystkie Pary powinny mieć taki humor i takie podejście w dniu swojego ślubu.

Sesja narzeczeńska w sosnowym lesie

Kolejna wpaniała sesja narzeczeńska na moim koncie. Tym razem w wymarzonym sosnowym lesie gdzieś za Rybnikiem, niedaleko autostrady. Zawsze jadąc autostradą patrzyłam na ten las i obiecałam sobie że przyjadę tam zrobić zdjęcia i udało mi się. Miałam cudowną parę, więc wyglądali w tej scenerii rewelacyjnie. Słonko przebijało się nam przez drzewa, więc wszystko dla […]

Sesja narzeczeńska Simony i Wojtka w polu maków

Romantyczna sesja Simony i Wojtka w polu maków w Kornowacu

Madzia i Łukasz, sesja narzeczeńska.

Sesja narzeczeńska w tak miłej atmosferze, jaką mogłam poczuć dzięki Madzi i Łukaszowi, to dla fotografa wielka przyjemność. Do tego mieliśmy cudowną pogodę.                                                                 […]

Pati i Dawid plener ślubny.

zajawka

Julka

Do zdjęć pozowała mała Julka, początkowo bardzo niechętnie podchodziła do sesji. Smoczek z tej małej buzinki był nie do oderwania, a chęć jedzenia niczym u dorosłego człowieka. Ale jak już zasnęła, to jak się dowiedziałam później od mamy tego małego szkraba, spała cały dzień : )                   […]

Lwów

Chciałam Wam opowiedzieć krótką historię o mieście które skradło mi serce. Lwów to miasto starych samochodów, starych kamienic, pomysłowych ludzi, pysznego jedzenia, smacznej kawy, taniej wódki i papierosów. Babcie w chustach sprzedają świeże mleko w plastikowych butelkach i jajka „prosto z kurnika”, każda z knajp ma swój klimat, swój styl, można zjeść, napić się piwka, […]

Monika i Rafał

Lenka

Pawełek

Kamilla i Konrad

Gata i Krzysiek, sesja brzuszkowa

Pati i Dawid

Galeria Notopstryk
przedstawia moje sesje zdjęciowe. Robię zdjęcia na terenie całej Polski. Fotografia Wodzisław Śląski, Fotografia Rybnik, Fotograf Wodzisław, Fotograf Rybnik, Sesje zdjęciowe Żory, Sesje zdjęciowe Rybnik.
Wykonuje sesje zdjęciowe na ślubach, komuniach, chrztach. Sesje zdjęciowe Wodzisław, Sesje zdjęciowe Jastrzębie