Sesje ślubne

Przedstawiam swój opis, ponieważ jestem dziewczyną z Wodzisławia śląskiego, a w takim wydatku moimi profesjami są
sesje zdjęciowe Wodzisław śląski , sesje zdjęciowe Rybnik, sesje zdjęciowe Katowice, sesje zdjęciowe radlin, sesje fotograficzne Rybnik, sesje fotograficzne Gliwice, sesje fotograficzne Racibórz.
jestem osobą otwartą na propozycje, dlatego też nie odrzucam żadnych ofert.
Moje poprzednie nazwisko Syrek.
Zajmuję się robieniem zdjęć od kilku lat. Fotografię mam w jednym paluszku, dlatego też otwarłam własny biznes i staram się działać jak najlepiej. Wsparcie ze strony męża, rodziny, przyjaciół jest bardzo wielkie.
Prowadzę także bloga, na którym umieszczam swoje zdjęcia które wykonałam.
Jestem fotografem z Wodzisławia śląskiego. Sesje zdjęciowe wykonuję we wszystkich miejscach w Polsce. Jeśli Chciałbyś-chciałabyś sesje zdjęciową w innym kraju niż Polska, to jestem pozytywnie nastawiona na takie propozycje

O mnie Notopstryk

Cześć, nazywam się Krysia i nie trudno zgadnąć- jestem fotografem. Fotografią zajmuję się od kilku lat, niedawno stała się nie tylko moją pasją, ale również pracą. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko czeskiej granicy, obecnie mieszkam w Wodzisławiu. Pracuję głównie w okolicy, ale dojadę w każdy zakątek Polski a nawet jeszcze dalej.  Jestem miłośniczką spontanicznych chwil, głębokich spojrzeń, oraz uśmiechu- to właśnie chcę i staram się pokazywać na moich zdjęciach. Mam swój styl, więc jeśli Ci odpowiada to nie pozostaje nic innego jak tylko wiadomość do mnie!