Sesje fotograficzne

Tworzę, fotografuję, robię zdjęcia. Moja pasja zawsze wynikała z tego, że kocham to robić.
Jeśli chodzi o kontakt ze mną, to masz kilka łatwych sposobów skontaktowania się: przez mail krysia.syrek@gmail.com, telefonicznie 693655210 oraz przez moją stronę internetową notopstryk.
Mogę zaoferować sesje fotograficzne Wodzisław Śląski, sesje fotograficzne Rybnik.
A także:
Sesje zdjęciowe Wodzisław, Sesje zdjęciowe Gliwice, Sesje zdjęciowe Katowice, sesje zdjęciowe Rybnik.

Działam na terenie: Wodzisław Śląski, Rybnik, Pszów, Radlin, Gliwice, Katowice, Żory, Jastrzębie, Pszczyna.
Chciałbyś-chciałabyś się spotkać ze mną? Jestem dostępna w każdych godzinach.
Dlaczego sesja fotograficzna? Ponieważ zdjęcia uwieczniają sytuacje których nie da się już powtórzyć.
Takie jak: ślub wesele, zdjęcia urodzinowe, narodziny dziecka, chrzest…
Lubię robić zdjęcia w plenerze, ponieważ wychodzą bardzo dobrze. Kilka par zdecydował się na zdjęcia w plenerze:
Można zobaczyć na mojej galerii lub na moim blogu.
Jeśli nie masz osoby, która mogła By pomóc w wywołaniu Twoich zdjęć z sesji, to z chęcią pomogę – nawet mam taki obowiązek! Dzisiaj coraz mniej ludzi wywołuje zdjęcia, ale J to robię ponieważ lubię podtrzymywacz tą świetną tradycje.

 

Kontakt Notopstryk

Cześć! Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, to nie pozostaje nic innego jak tylko kontakt ze mną. Napiszcie proszę coś więcej o sobie i o Waszym ślubie, kiedy będzie się odbywał, gdzie i jaki motyw ślubu wybraliście, jak do mnie trafiliście, co Wam się podoba w zdjęciach. Te kilka słów ułatwi nam dalszą współpracę 🙂

Marzy mi się sfotografowanie ślubu w stodole, gdzie goście siedzą na kopach siana, tańczą do muzyki akustycznej, prawdziwie sielski klimat. Albo gdzieś nad jeziorem, w pięknej scenerii, ołtarz zrobiony z nietuzinkowych kwiatów, a Para Młoda wpatrzona w siebie jakby nikogo poza nimi tam nie było… Jeśli planujecie coś takiego ciekawego, koniecznie musicie o tym wspomnieć! Ale pamiętajcie że tradycyjne śluby też są piękne.

Niestety zapisy na rok 2020 są już zamknięte! Ponadto od stycznia do końca maja będę przebywała na przedłużonym urlopie, także w tym czasie nie będe mogła wykonywać żadnych sesji rodzinnych, portretowych itp. Jednak jeśli jesteście zainteresowani zapisami na 2021rok już są otwarte piszcie śmiało, odpiszę do Was nawet podczas urlopu.

Będzie mi niezwykle miło jak od razu napiszecie datę, miejsce ślubu,  przybliżycie mnie bardziej o tego dnia. Chętnie się dowiem co Was do mnie przywiało. Nie musicie być oficjalni- porozmawiajmy jakbyśmy się już znali.  Dzięki!  

Formularz kontaktowy
Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.